Aldo’da 6 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Eylül 2016 – 30 Nisan 2018

Sektör: Giyim

Marka: Aldo

Nasıl Kazanırım ?

6 taksit satış için, Aldo mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • 6 taksit kampanyası dahilinde ALDO mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), BonusBusiness, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Businesskredi kartı, American Express Card, American Express Business Card,Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, INGBonus, Şeker Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus,Burgan Bonus Business,Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, AbankBonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBCTurkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşlukbırakıp ALDO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'ninsistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılankartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyayakatılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleriiçin KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMSleri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgiwww.flexi.com.tr'dedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım