Taksitli eğitim harcamalarınıza ücretsiz
+4 taksit fırsatı!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1-30 Eylül 2022

Sektör: Eğitim

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

1-30 Eylül tarihleri arasında taksitli eğitim harcamalarınıza +4 taksit eklenecektir.

İşlemlerin Garanti BBVA POS’larından geçmesi gerekmektedir.

Katılmak İçin

Flexi kredi kartı sahiplerinin ilk harcamadan önce "EVET DORT" yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.

Katılım ücretsizdir.

Diğer bilgiler

  • 1-30 Eylül tarihleri arasında taksitli eğitim harcamalarınıza ücretsiz olarak +4 taksit eklenecektir.
  • Kampanya dahilinde işlemler bireysel kredi kartlarında en fazla 12 taksite, ticari kredi kartlarında en fazla 18 taksite bölünecektir.
  • Alışverişler Garanti BBVA POS’larından yapılmalıdır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi,Bonus Flexi,Bonus Genç, Bonus Business, Easy, Money Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business, American Express, American Express Business, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Metal The Platinum Card, TEB Bireysel Bonus, Deniz Bireysel Bonus, ICBC Bonus ticari ve bireysel kartlar, TFKB bireysel bonus ve ticari bonus kartlar dahildir.
  • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Flexi kredi kartı sahiplerinin ilk harcamadan önce "EVET DORT" yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini yazarak 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.Katılım ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım