Trendyol'da Mart'ta al
Haziran'da öde!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1-31 Mart 2024

Sektör: E-Ticaret

Marka: Trendyol

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya 31 Mart 2024 tarihine kadar, saat 24:00'e kadar taksitli işlemlerde geçerlidir.

Trendyol'dan yapacağınız 3, 6 veya 9 taksitli işlemlerde Mart'ta al, Haziran'da öde imkanı sunulmaktadır.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

 • Kampanya 31 Mart 2024 tarihine kadar, saat 24:00'e kadar taksitli işlemlerde geçerlidir.
 • Trendyol'dan yapacağınız 3, 6 veya 9 taksitli işlemlerde 2 ay sonra ödeme imkanı sunulmaktadır.
 • Trendyol'da 500 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit, 6.000 TL üzeri işlemlerde peşin fiyatına 6 taksit ile Haziran 2024'de ödeme imkanı sunulacaktır.
 • Erteleme kampanyasından faydalanmak için Trendyol mobil uygulaması üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir. Erteleme kampanyasından yararlanılabilmesi için, işlem anında mutlaka erteleme seçeneği işaretlenmelidir, sonradan erteleme yapılmayacaktır. Kampanyadan faydalanmak istenilen her alışverişte ayrıca katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece taksitli işlemlerde geçerli olup, peşin işlemlerde geçerli değildir.
 • Taksit sayısı ve tutarında bir değişiklik olmayacaktır.
 • 2.000.000 TL'ye kadar, GarantiBBVA Ticari kartlarıyla ile yapılan ödemeler kampanya dahildir. GarantiBBVA Corporate kredi kartları ile taksit/erteleme yapılamamaktadır.
 • Kampanyaya Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Sanal kartlar, American Express Card, American Express Business Card, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları ve Shop&Fly Business kredi kartları dahildir.
 • Paracard dahil değildir.
 • Bonus Kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS'larından geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Ertelenecek işlemler yasal mevzuata uygun olarak Trendyol tarafından belirlenerek Garanti BBVA iletilecektir.
 • Trendyol ve Garanti BBVA, kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. 
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım