Arçelik’te peşin fiyatına 9 taksit veya
4 taksitle Ocak 2023’de ödemeye başla!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Eylül-31 Ekim 2022

Sektör: Beyaz Eşya

Marka: Arçelik

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya 01 Eylül-31 Ekim 2022 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında “Peşin fiyatına 9 taksit” uygulaması üye işyeri tarafından uygulanacak 150 TL ve üstü 3 taksit işlemlere banka tarafından kampanyaya katılan Kredi kartları için +6 taksit eklenerek gerçekleştirilecektir. Öteleme alternatifi olan 4 taksitle Ocak 2023’te ödemeye başla seçeneği için üye işyeri tarafından yapılan 150 TL ve üstü 4 taksit işlemlerinde ilgili kampanya seçilerek geçerli olacaktır. 4 taksitli işlemlerde sadece erteleme kampanyası geçerli olup. + taksit kampanyası seçeneği yer almayacaktır.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL,Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

 • Kampanya 01 Eylül-31 Ekim 2022 tarihleri arasında anlaşmalı Bonus program ortağı Arçelik yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında “Peşin fiyatına 9 taksit” uygulaması üye işyeri tarafından uygulanacak 150 TL ve üstü 3 taksit işlemlere banka tarafından kampanyaya katılan Kredi kartları için +6 taksit eklenerek gerçekleştirilecektir. Öteleme alternatifi olan 4 taksitle Ocak 2023’te ödemeye başla seçeneği için üye işyeri tarafından yapılan 150 TL ve üstü 4 taksit işlemlerinde ilgili kampanya seçilerek geçerli olacaktır. 4 taksitli işlemlerde sadece erteleme kampanyası geçerli olup. + taksit kampanyası seçeneği yer almayacaktır.
 • Taksit öteleme yapmak istenmesi durumunda ise sadece 4 taksitli işlemler için öteleme faydası sunulacaktır. Diğer taksitler için öteleme faydası bulunmamaktadır.
 • Bireysel kartlarda, kampanyada +6 taksit uygulanmış hali ile en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanyaya katılan ticari kartlarda +6 taksit uygulanmış hali ile en yüksek taksit sayısı 18 olacaktır.
 • Vadeli Taksit ile yapılan işlemler ”ilave 6 taksit veya 4 taksitle Ocak 2023'de ödemeye başla” kampanyası kapsamında değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 150 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 299.999 TL olarak uygulanacaktır. 300.000 TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; BDDK’nın taksit kısıtlamaları gereğince bireysel kredi kartları ile cep telefonu alışverişlerinde taksit uygulanamaz. Video, kamera ve ses sistemi gibi elektronik eşya satışlarında 4 ay. Tablet, bilgisayar satışlarında 6 ay. Fiyatı 5 bin TL’nin altında olan televizyon satışlarında 9 ay, 5 bin TL ve üzerinde olan televizyon satışlarında 4 ay. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrikli küçük ev aletleri gibi elektrikli eşya satışlarında 9 ay taksit sınırı bulunmaktadır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business,Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, Alternatifbank Bonus ve Alternatifbank Bonus Business Kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Paracard,Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, ING Bank Bonus, ING Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ARCELIK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım