Bambi̇ Yatak ve Mobi̇lya’da
+4 Taksi̇t!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 11 Ağustos 2021 - 30 Eylül 2021

Sektör: Giyim

Marka: Bambi Yatak ve Mobilya

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde yapılan 2-5 arası taksitli işlemlerde +4 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz. FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BAMBI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

Diğer bilgiler

  • BAMBİ YATAK VE MOBİLYA’DA +4 TAKSİT!
  • +4 taksit kampanyası Bambi Mobilya ve Yatak’tan 11 Ağustos 2021 - 30 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılan taksitli alışverişlerde uygulanacaktır. Tek çekim işlemlerde geçerli değildir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 100.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Fibabanka Bonus Ticari ve Bireysel kartlar,  TEB Bonus Ticari ve Bireysel kartlar, TFKB Bonus Ticari ve Bireysel kartlar, ICBC Bonus Ticari ve Bireysel kartlar ve ING Bank Bonus Bireysel kartlar kredi kartları dahildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BAMBI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım