Bisse'de 6 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 2 Ocak - 30 Haziran 2018

Sektör: Giyim

Marka: Bisse

Nasıl Kazanırım ?

Bisse mağazalarından gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir.
  • Bisse Mağazaları'nda 6 taksit kampanyası kapsamında 2 taksitle yapılan aişlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 6 taksit ayapılacaktır.
  • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business, aAmerican Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, aMiles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, aŞekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank aBonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus 6 taksit kampanyasına adahildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler taksit kampanyasına dahil değildir
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET BİSSE" yazıp bir aboşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS agöndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize aulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, aGaranti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı aolduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Detaylı bilgi awww.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV adahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, aVodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak aücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından akarşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım