Chakra’da 6 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 15 Eylül 2020-14 Mart 2021

Sektör: Ev Tekstil ve Züccaciye

Marka: Chakra

Nasıl Kazanırım ?

Hemen yararlanabilirsiniz.

İşlemlerin Garanti BBVA Posundan yapılması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.
Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET CHAKRA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Diğer bilgiler

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Chakra mağazalarından gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya 15 Eylül 2020- 14 Mart 2021 tarihleri arasındaki 4+2 taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Shop&Fly ve Shop&Fly Business Card kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • İşlemlerin Garanti BBVA Posundan yapılması gerekmektedir.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET CHAKRA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım