E Bebek’te 7 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 05 Kasım 2020 - 31 Aralık 2021

Sektör: Giyim

Marka: E bebek

Nasıl Kazanırım ?

05 Kasım 2020 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında E Bebek’te alışveriş tutarı limiti olmaksızın peşin fiyatına 7 taksit imkanı sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Katılmak İçin

Harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Diğer bilgiler

  • 05 Kasım 2020 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında E Bebek’te alışveriş tutarı limiti olmaksızın peşin fiyatına 7 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya tüm Garanti BBVA Kredi Kartları dahildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET EBEBEK” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.  Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • Garanti BBVA ve E bebek kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım