English Home’da
peşin fiyatına 3 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 15 Eylül 2020- 29 Mart 2021

Sektör: Ev Tekstil ve Züccaciye

Marka: English Home

Nasıl Kazanırım ?

Bonus üyesi English Home mağazalarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde 3 seçmeli olarak +2 taksit kart sahiplerine sunulacaktır.
Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Diğer bilgiler

  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi English Home mağazalarından 15 Eylül 2020 - 29 Mart 2021  tarihleri arasında gerçekleştirilecek  peşin işlemlerde seçmeli olarak +2 taksit uygulanacaktır.
  •  Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • English Home’da peşin fiyatına 3 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Shop&Fly ve Shop&Fly Business Card kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım