Enterprise’da BMW X1 Dizel otomatik günlük 749 TL
kiralama fırsatı!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1-31 Mart 2022

Sektör: Araç kiralama

Marka: Enterprise

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında yapılan online kiralamalarda ve İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Kocaeli, Konya, Kuşadası, Marmaris, Malatya, Manisa, Ordu, Samsun ve Trabzon ofislerinde geçerlidir.

Kampanya dahilinde Enterprise.com.tr’de araç kiralamaları Amex, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ve Shop&Fly kredi kart sahipleri için BMW X1 Dizel otomatik günlük 749TL kiralama fırsatı uygulanacaktır.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında yapılan online kiralamalarda ve İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Trabzon, Samsun, Bodrum, Dalaman, Malatya kurumsal ofislerinde geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Enterprise.com.tr’de BMW X1 Dizel otomatik modeli araç kiralamaları Shop&Fly kredi kartları, American Express kredi kartları ve Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları müşterilerine özel günlük 749 TL’ye yapılacaktır.
  • Kampanyaya tüm Shop&Fly kredi kartları, American Express kredi kartları ve Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ve sanal kartlar ile yapılan ödemeler dahildir.
  • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
  • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
  • İndirim kampanyası firma tarafından işlem anında uygulanmaktadır. Kampanya Firmaya aittir, Bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir, sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • BMW X1 Dizel otomatik araçlarda uygunluk bulunmaması durumunda kampanya muadili grupta (PFAD) geçerli olacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım