Giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde
300TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 15 Ekim 2021-30 Nisan 2022

Sektör: Giyim

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

30 Nisan 2022 tarihlerine kadar giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinden yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.

Kampanya tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Artı taksit, kampanyaya dahil olan Bonus üye işyerlerinden yapılan 2 ve 9 taksit arası alışverişlerde geçerli olacaktır.

Katılmak İçin

Giyim sektöründe 300 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit kazanabilirsiniz. Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET GIYIM yazıp bir boşluk bırakarak kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,48 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

  • 30 Nisan 2022 tarihlerine kadar giyim, aksesuar, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde kampanyaya dahil üye işyerlerinden yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanya tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Artı taksit, kampanyaya dahil olan Bonus üye işyerlerinden yapılan 2 ve 9 taksit arası alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money, Shop&Fly Kredi Kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, American Express, Miles&Smiles Garanti BBVA Business Kredi Kartı, Bonus Business, Shop&Fly Business Kredi Kartları, American Express Business Card, sanal kartlar,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus,ING Bonus Business,Teb Bonus Business, ICBC Turkey Bosus Business ve TEB Bireysel kredi kartları dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç,Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business ve Denizbank Business kredi kartları dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir.
  • Kampanya boyunca 2-9 arası taksitli işlemlerde, müşteri sliplerinde " TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN FAYDALANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir.
  • Kampanya dahilinde iptal iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. 
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım