Goodyear’da peşin fiyatına 9 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 15 Eylül 2021- 31 Ocak 2022

Sektör: Otomotiv

Marka: Goodyear

Nasıl Kazanırım ?

9 taksit kampanyası 15 Eylül 2021- 31 Ocak 2022 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere +5 taksit Garanti BBVA tarafından eklenerek geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında 300 TL üzeri 2 ve 7 arası taksitli işlemlere +5 taksit verilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.
Flexi Kart’ların kampanya katılımı için “EVET GOODYEAR” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

Diğer bilgiler

 • 9 taksit kampanyası 15 Eylül 2021- 31 Ocak 2022 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere +5 taksit Garanti BBVA tarafından eklenerek geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında 300 TL üzeri 2 ve 7 arası taksitli işlemlere +5 taksit verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, TEB Bireysel ve TEB Bus. kredi kartları , ICBC Bireysel ve ICBC Bus. kredi kartları, Denizbank Bireysel ve Denizbank Bus. kredi kartları, Fibabanka Bireysel ve Fibabanka Bus. kredi kattları, ING Bank Bireysel kredi kartları ve Sanal Kartlar dahildir.
 • Alternatifbank Ticari kredi kartlar, Alternatifbank Bireysel kredi kartları ,ING Bank Ticari kredi kartları, Şekerbank Bireysel,Şekerbank Bus., TFKB Bireysel ve TFKB Bus. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli taksit işlemleri, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET GOODYEAR” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım