GarantiPay ile yapacağınız harcamalarınıza
toplam 60.000 MR Puan!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1-30 Haziran 2022

Sektör: GarantiPay

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında GarantiPay geçerli web siteleri ve mobil uygulamalarda GarantiPay ile gerçekleştireceğiniz 400 TL ve üzeri her harcamanıza 20.000 MR Puan, toplamda 60.000 MR Puan kazanabilirsiniz!

Katılmak İçin

Kampanyaya katılmak için BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı, daha sonra harcama yapılmalıdır.

Kampanya Detayları:

 • GarantiPay geçerli web siteleri ve mobil uygulamalarda GarantiPay ile gerçekleştireceğiniz her 400 TL’lik alışverişinize özel 20.000 MR Puan, toplamda 60.000 MR Puan kazanabilirsiniz!
 • Kampanya 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir
 • 2600’den  fazla GarantiPay geçerli alışveriş sitesi ve mobil uygulamada ilk 400 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Toplam 60.000 MR Puan kazanmak için kampanyaya BonusFlaş’tan Hemen Katıl butonu tıklanmalı ve ardından GarantiPay geçerli web sitesi ya da mobil uygulamada GarantiPay ile ödemeler tamamlanmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 60.000 MR Puan
  kazanabilir.
 • Kampanyaya gib.gov.tr’den yapılan ödemeler dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde MR Puan yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyadan kazanılacak ekstra MR puanlar 3 Temmuz 2022’den itibaren kesilecek ilk ekstreye yansıyacaktır.
 • Kampanyadan American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, Metal The Platınum Card ve The Centurion Card’lar faydalanabilir.
 • American Express Business, Bonus Platinum American Express, Bonus American Express, Bonus American Express, Miles&Smiles American Express kartlar kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Migros Sanal Market, İstegelsin ve Carrefour'dan yapılacak harcamaların son teslim tarihi 30 Haziran 2022 ve teslimat anındaki sepet tutarı 400 TL ve üzerinde olmalıdır.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca ilki kampanyaya dahildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?


Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.

Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım