İşbir Yatak’ta 9 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 06 Mayıs 2020 - 29 Şubat 2024

Sektör: Mobilya

Marka: İşbir Yatak

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya, anlaşmalı Bonus program ortağı İşbir Yatak'ta geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için en az 750 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
9 Taksit kampanyası kapsamında sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 5 taksitli işlemlerde +4 taksit veya 2 ay erteleme Garanti BBVA tarafından ilave edilir.
İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ISBIRYATAK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

Diğer bilgiler

 • Kampanya, anlaşmalı Bonus program ortağı İşbir Yatak'ta geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 750 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • 9 Taksit kampanyası kapsamında sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 5 taksitli işlemlerde +4 taksit veya 2 ay erteleme Garanti BBVA tarafından ilave edilir.
 • Toplam 9 taksit kampanyası; Üye işyerinin yapacağı 5 taksitli işlemlerde ve POS üzerinden seçebileceği +4 taksit ile geçerli olacaktır. Üye işyeri tarafından kampanyaya uygun şekilde işlem yapılmaması halinde Garanti BBVA sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5.000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, Sanal Kartlar, Türkiye Finans Happy Card, TEB Bonus dahildir.
 • Vadeli Taksitli işlemler, Ticari Kartlar,Bonus Flexi, Bonus Genç,ICBC Bonus,ICBC Bonus Business, ING Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business,TEB Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card Business, Alternatif Bank Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp ISBIRYATAK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1,99 TL, Turkcell için 1,99 TL, Vodafone için 0,88 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım