Kilim’de peşin fiyatına
9 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ekim - 31 Aralık 2021

Sektör: Mobilya

Marka: Kilim

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Kilim yetkili satıcılarında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.

Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Kilim yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Katılmak İçin

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KILIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .

Diğer bilgiler

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Kilim yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Kilim yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 5 arası taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 100.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garantş BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business ve ING Bank Bonus kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business,ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Alternatifbank Bonus ve Alternatifbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp KILIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Garanti BBVA ve Kilim Mobilya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım