Lineadecor’da 12 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 Nisan - 31 Aralık 2017

Sektör: Mobilya

Marka: Lineadecor

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya Bonus Program Üyesi Lineadecor bayilerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 7 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • 5 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business Kartlar, DenizBank, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, TEB Bonus kartları dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus Business, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp YAPI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım