Machka’da 8 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 17 Şubat 2021-31 Aralık 2022

Sektör: Giyim

Marka: Machka

Nasıl Kazanırım ?

17 Şubat 2021-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Machka mağazalarında alışveriş tutarı limiti olmaksızın 8 taksit imkanı sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MACHKATAKSIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj gönderimeleri gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • 17 Şubat 2021-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Machka mağazalarında alışveriş tutarı limiti olmaksızın 8 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, American Express Business kredi kartları, Deniz Bonus, ,Teb Bonus, Turkiye Finans Happy Card, ICBC Bonus, ICBC Business Bonus, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Buss, ING Bonus, Teb Business Bonus, ING Business Bonus, Fibabank Bonus Business, Fibabank Bonus ve Deniz Bonus Business kartlar dahildir.
  • Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard,Şeker Bonus ve Şeker Business Bonus kampanya dahil değildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET  MACHKATAKSIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.  Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Machka ve Garanti BBVA kampanya koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım