Masko AVM’de +4 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Temmuz 2021 - 24 Haziran 2023

Sektör: Mobilya

Marka: Masko AVM

Nasıl Kazanırım ?

24 Haziran 2023 tarihine kadar +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

+4 taksit seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir.

Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen yararlanılabilir.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET MASKO” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

Diğer bilgiler

 • 24 Haziran 2023 tarihine kadar +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • +4 taksit seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
 • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5.000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, Sanal Kartlar, Alternatif Bank Bonus, Denizbank Bonus, TEB Bonus kredi kartları, Türkiye Finans Happy Card dahildir.
 • Ticari Kartlar, Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, TEB Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, ING Bank Bonus, ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için "EVET MASKO" yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım