Mobilya,Ev Tekstil ve
Züccaciye'de +4 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 27 Ekim 2021-28 Şubat 2023

Sektör: Mobilya

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

27 Ekim 2021-28 Şubat 2023 tarihleri arasında +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

+4, taksit 3 ile 8 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir.

Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET MOBILYA” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

 • 27 Ekim 2021-28 Şubat 2023 tarihleri arasında +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • +4, taksit 3 ile 8 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 • Kampanya bireysel kredi kart kullanımlarına özeldir, Ticari kart kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • Kampanyaya Garanti BBVA Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, INGBank Bonus, Türkiye Finans Happy Card kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartları, American Express Business, Paracard, Şeker Bonus, Alternatifbank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli taksit işlemleri, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET MOBILYA” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım