Moda Life’ta +4 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 23 Nisan 2020 – 24 Haziran 2023

Sektör: Mobilya

Marka: Moda Life

Nasıl Kazanırım ?

+4 Taksit kampanyası kapsamında yapılan 3-4-5 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.

Kampanyadan yararlanmak için en az 500 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MODALIFE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

 • Kampanya, anlaşmalı Bonus program ortağı Moda Life’da geçerlidir.
 • +4 Taksit kampanyası kapsamında yapılan 3-4-5 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 500 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 6 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Bonus kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Ticari kartlar, Bonus Flexi, Bonus Genç, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business, AlternatifBank Bonus, AlternatifBank Bonus Business ve kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp MODALIFE yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım