Monster Notebook’da
Peşin fiyatına 6 Taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 12 Kasım 2020 - 28 Şubat 2021

Sektör: Elektronik

Marka: Monster Notebook

Nasıl Kazanırım ?

12 Kasım 2020- 28 Şubat 2021  tarihleri arasında kampanya kapsamında yapılan 300 TL ve üzeri  taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilir.Peşin fiyatına 6 Taksit kampanyası  2 taksitli işlemlere +4 taksit eklenerek gerçekleşecektir.

İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

Katılmak İçin

12 Kasım-28 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanya kapsamında yapılan 300 TL ve üzeri  taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilir.Peşin fiyatına 6 Taksit kampanyası  2 taksitli işlemlere +4 taksit eklenerek gerçekleşecektir.

Flexi Kartı İle Katılmak İçin

FLEXI kart sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MONSTER” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

Diğer bilgiler

  • 12 Kasım 2020- 28 Şubat 2021  tarihleri arasında kampanya kapsamında yapılan 300 TL ve üzeri  taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından +4 taksit ilave edilir.
  • Peşin fiyatına 6 Taksit kampanyası  2 taksitli işlemlere +4 taksit eklenerek gerçekleşecektir.
  • Kampanyada + taksit eklenmiş en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç , TEB Bonus,Denizbank Bonus,Şekerbank Bonus business ve ING Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • FLEXI kart sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET MONSTER” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,415TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım