Mudo mağazalarında 9 taksit

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Ocak – 31 Aralık 2021

Sektör: Giyim

Marka: Mudo

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde, Mudo mağazalarından tek seferde yapılan 100 TL üzeri ödemelerde 9 taksit imkanı sunulacaktır.1.000 TL ve üzeri ödemelerde ise 12 taksit imkanı kart sahibine sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen yaralanabilirsiniz.

Flexi Kartı İle Katılmak İçin

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOTAKSIT” yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir.Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Diğer bilgiler

  • 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Mudo mağazalarından tek seferde yapılan 100 TL üzeri ödemelerde 9 taksit imkanı sunulacaktır.
  • 1.000 TL ve üzeri ödemelerde ise 12 taksit imkanı kart sahibine sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business Garanti BBVA kredi kartları, American Express Business kredi kartları, ek kartlar, sanal kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card kartlar dahildir.
  • Fibabank Bonus Business, Alternatifbank Bonus, ING Bonus, ING Bonus Business, Fibabank Bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Deniz Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business kampanya dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOTAKSIT” yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya haricindedir.
  • Garanti BBVA ve Mudo kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım