n11’de peşin fiyatına
9 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1-30 Nisan 2023

Sektör: E-ticaret

Marka: n11

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya kapsamında, 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında www.n11.com , m.n11.com veya n11 mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 3,6 veya 9 taksit verilecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Katılmak İçin

Hemen Faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

 • Kampanya kapsamında, 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında www.n11.com , m.n11.com veya n11 mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 3,6 veya 9 taksit verilecektir.
 • Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması sepet toplamı 600 TL ve üzeri, 6 ve 9 taksit uygulaması sepet toplamı 5.500 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Müşterilerin 9 taksit fırsatından yararlanabilmesi için ödeme anında 9 taksitti seçmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya Bonus, Money, Flexi, Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, American Express Card, Shop&Fly Business, American Express Business Card,Miles&Smiles Garanti BBVA Business, Deniz Bonus,TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business , Şeker Bonus Business ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Business Card, Alternatifbank Bonus Business ve ICBC Turkey Bonus Business kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus kullanılarak yapılan alışverişlerde kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
 • Asıl ve ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım