NG Style’da 6 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01.02.2016-30.06.2018

Sektör: Giyim

Marka: NG Style

Nasıl Kazanırım ?

NG Style mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarıyla yapılacak harcamalarda 6 aya varan taksit kampanyası sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde NG Style mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde banka tarafından +3 taksit müşteriye seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp  NGSTYLE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS' leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr' dur. Geri Dönüş SMS' leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım