Otomotiv Sektöründe +2 Taksit!

Kampanya Geçerlilik tarihi: 2 Nisan - 31 Ekim 2021

Sektör: Otomotiv

Marka: American Express

Nasıl Kazanırım ?

2 Nisan-31 Ekim 2021 tarihleri arasında +2 taksit 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

+2 taksit 3 ile 11 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET OTOMOTIV” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

 • 2 Nisan-31 Ekim 2021 tarihleri arasında +2 taksit 300 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • +2 taksit 3 ile 11 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 100.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, Denizbank Bonus ve Denizbank Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, ING Bank Bonus, ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Alternatif Bank Bonus ve  Alternatifbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli taksit işlemleri, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET OTOMOTIV” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım