Profilo’da Peşin Fiyatına
9 Taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Kasım 2020– 30 Nisan 2021

Sektör: Beyaz Eşya

Marka: Profilo

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde fiziki mağazalarda yapılan 5 taksitli işlemlerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır. Sanal mağazalarda yapılan 3 taksitli işlemlerde +3, 4-14 arası taksitli işlemlerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi Kartı İle Katılmak İçin

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PROFİLO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL,Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Diğer bilgiler

 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Profilo yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Profilo yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 3 taksitli işlemlerde +3 taksit; 4-14 arası taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 18 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; 3000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatif Bank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus , ING Bonus Business, Fibabanka Bonus ve Fibabank Bonus Business, Şekerbank Bonus Business ve Alternatif Bank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PROFILO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1TL, Turkcell aboneleri için 1TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım