Silk&Cashmere’de 7 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 01 – 26 Kasım 2017

Sektör: Giyim

Marka: Silk&Cashmere

Nasıl Kazanırım ?

Silk&Cashmere mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 taksitli alışverişlerde +5 taksit uygulanacaktır.

Katılmak İçin

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

Diğer bilgiler

  • Bonus üyesi SILK&CASHMERE mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanyamız 2 taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde SILK&CASHMERE mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business,  Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Şeker Bonus, ING Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Deniz bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, ING Bonus Business, A Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp SILKCASHMERE yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Mail order ve sanal POS ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım