U.S. Polo Assn. mağazalarında
7 taksit

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 05 Eylül 2020 - 28 Şubat 2021

Sektör: Giyim

Marka: U.S. Polo Assn.

Nasıl Kazanırım ?

Kampanya dahilinde, U.S. Polo Assn. mağazalarından yapılan alışverişlerde 5 taksit kart sahibine sunulacaktır.

Katılmak İçin

Flexi Kartı İle Katılmak İçin

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç sahipleri kampanyaya katılmak için U.S. Polo Assn. Bonus kampanyasına katılabilmesi için harcama yapmadan önce ‘EVET USPOLO’ yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından 3340’a sms göndermesi gerekmektedir.

Diğer bilgiler

  • 05.09.2020-28.02.2021  tarihleri arasında U.S. Polo Assn. mağazalarında alışveriş tutarı limiti olmaksızın 7 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartları, American Express Business kredi kartları, Deniz Bonus, Teb Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Fibabank Bonus, Fibabank Bonus Business, Şeker Bonus, ICBC Bonus, ICBC Business Bonus, Alternatifbank Bonus ve ING Bonus, Teb Business Bonus, Şeker Business Bonus, ING Business Bonus, Alternatifbank Business Bonus ve Deniz Bonus Business Kartlar dahildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kampanya dahil değildir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Ödül puan kullanımları ve tek ödemeli harcamalar kampanya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET  USPOLO” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.  Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
   

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım