CANNES FİLM FESTİVALİ'NE THE CENTURION CARD AYRICALIĞI İLE KATILIN!

 

 

Sizi, 1946'dan beri film endüstrisinin en prestijli festivali olan ve bu sene 8-19 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek CANNES FILM FESTİVALİ'ne davet ediyoruz. Uluslararası kapalı gişe filmlerden avant-garde sinematografi filmlerine kadar tüm kategorilerdeki yeni filmleri önceden izleyebileceğiniz bu önemli organizasyon sizi bekliyor.

Ayrıcalıklı paketlerimiz hakkında bilgi almak için hemen 0 212 310 23 13 The Centurion Card Hizmet Hattı'nı arayabilirsiniz.

Cannes Film Festivali Paketi:

Etkinlik Tarihi: 8 -19 Mayıs 2018
Etkinlik Ücreti: 5600 USD

  • Nice Havalimanında karşılama ve özel araçlar ile otelinize transfer.
  • The *American Pavilion'da kahvaltı.
  • Yılın filmlerini ve festivali değerlendirebileceğiniz önemli bir film eleştirmeni ile özel öğle yemeği.
  • The American Pavilion içinde film endüstrisinin önemli isimlerinin yer alacağı tartışma panellerine katılım
  • Dünyanın en büyük film marketlerinden biri olan **Marché du Film turu
  • Film endüstrisinin önde gelen isimleri ile özel gösterimleri izleyebileceğiniz ve filmleri tartışabileceğiniz bir akşam yemeği
  • The American Pavilion'un 30.yıl Gala'sına VIP giriş hakkı
  • 19 Mayıs 2018'e kadar sürecek festival boyunca çeşitli festival gösterimleri ve etkinliklere La Croisette ayrıcalığı ile özel katılım hakkı

*The American Pavilion

American Pavillion, Cannes Uluslararası Film Festivali'nde film endüstrisine hem yeni adım atan hem de profesyonel yapımcıların 30 yıldır bir araya geldiği Amerikan film topluluğu için kurulmuş bir aktivite merkezidir. İlk kurulduğu yıl olan 1989 yılından bu yana Pavilion, Cannes Film Festivali'ne katılan binlerce Amerikalı için bir iletişim merkezi olarak hizmet vermektedir.

**Marche du Film

Marché du Film (Film Marketi) gerçek anlamda bir film fuarıdır .Bugün 12.300’den fazla katılımcısı ve 1500 gösterimi aşan programıyla film endüstrisine dinamizm katmaktadır. Televizyon yapımları , özgün yapımlar , kısa filmler , orta metraj filmler burada dünya sinema izleyicisinin huzuruna çıkar. Bu organizasyon düşük bütçeli , gişe kaygısı taşımayan “sanat filmleri” için de kitlerere ulaşabilme yoludur.