Galatasaray Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park 2030 numaralı American Express loca kullanıcılarının uymakla sorumlu olduğu kural ve yükümlülükler:

 
 • Locayı kullanan misafirler, Garanti BBVA tarafından, kendisine ait TC kimlik numarasının (TCKN) biletleme işlemleri için passo.com.tr üzerinden Galatasaray ile paylaşılacağını, bu doğrultuda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuat kapsamında kişisel veri teşkil eden bu verisinin, Galatasaray ile paylaşılacağını ve Galatasaray tarafından 6222 Sayılı Kanun, Türk Ceza Kanunu ve sair mevzuat gereği, emniyet güçleri, ilgili spor federasyonları ile diğer ilgili resmi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Locayı kullanan misafirler, loca kullanımı yapılabilmesi için Galatasaray passolig kartına sahip olması ve passolig kartının e-bilet süresinin ilgili maç tarihinde geçerli olması gerektiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Locayı kullanan misafirler, İl guvenlik kurulu kararlari nedeniyle deplasman takimi yasagi olması durumunda deplasman takımından passolig kartının olması durumunda veya İl guvenlik kurulu kararlari nedeniyle herhangi bir nedenden oturu stada giris cezasi almış olması durumunda loca kullanımı yapamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Bozuk Para, Şarj Aleti, Powerbank, Deodorant ve Parfüm Şişeleri, Kırtasiye Malzemeleri, Fotoğraf Makinası, Şemsiye, Kamera, Öz çekim Çubukları, Elektronik Sigara, Kutular ve Şişeler, Dizüstü Bilgisayar, Lazer Işıkları, Düdük, Çakmak, Müsabaka Güvenlik Amiri tarafından diğer taraftarlar için tehlikeli, uygunsuz veya rahatsız edici olduğu değerlendirilen öğeler, hakaret, tehdit veya ayrımcılık içeren Giyim Eşyaları, Müsabaka Güvenlik Amirinin izin vermediği Gürültü Yapma Cihazları(Megafon, Korna, Zil vb.), evcil hayvanlar stadyuma alınmayacaktır.
 • Locayı kullanan misafirler, loca içerisinde yer alan demirbaş, eşya ve koltuklara ve locada bulunan diğer kişilere verdiği her türlü zarardan sorumlu olduğunu ve bu eşyalara ve kişilere herhangi bir zarar vermeyeceğini kabul eder.
 • Locayı kullanan misafirler, gerçekleştirmiş oldukları herhangi bir eylem nedeniyle üçüncü şahıslardan ve/veya yasal mercilerden gelebilecek her türlü şikâyet, itiraz, talep ve hukuki/idari/cezai takibat ve müeyyidelerden doğabilecek sorumluluk ve zararlardan münhasıran kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Galatasaray, Garanti BBVA ve American Express, stat içerisinde yemek, içecek vb. hizmet veren firmaların servis ve/veya çalışanlarından kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu olmayıp, locayı kullanan misafirler ilgili sorumluluğun münhasıran ilgili firma ve çalışanlar üzerinde olduğunu ve bu nedenlerle Galatasaray, Garanti BBVA ve American Express’ten herhangi bir hak talep edilemeyeceğini kabul eder.
 • Locayı kullanan misafirler, kendisine tahsis edilen loca içerisindeki cüzdanların, çantaların ve bunlarla sınırlı olmaksızın her türlü şahsi eşyanın kendi sorumluluğunda olduğunu, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan ötürü Galatasaray, Garanti BBVA ve American Express’in herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını ve bu yönde bir talepte bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Locayı kullanan misafirler, özellikle kendisine tahsis edilen Loca’nın yanından bulunan Locaların ve diğer taraftarların huzurunu bozacak şekilde gürültüye sebep olmamayı, bu tarz eylemlerde bulunmamayı, toz ve koku çıkaracak hareketlerden ve benzeri davranışlardan kaçınmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Locayı kullanan misafirler, kendisine tahsis edilen Loca’da mutfak ihdas edemez, yemek pişiremez, yanıcı, patlayıcı, kemirici, sızıcı ve sair tehlikeli madde bulunduramaz.
 • Locayı kullanan misafirler, kendisine verilen hakkı ticari bir unsur olarak, promosyon, kura, yarışma vs. amaçlarla kullanmayacağını, bu doğrultuda herhangi bir reklam veya basın açıklaması yapmayacağını kabul eder.
 • Locayı kullanan misafirler, Loca’nın dışına ve içerisine pankart, bayrak vb. hiçbir malzeme asmayacağını kabul eder.
 • Locayı kullanan misafirler, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun hükümleri doğrultusunda Elektronik Bilet uygulamasının yapıldığını, bu kanun ve ilgili diğer düzenlemeler ile Türkiye Futbol Federasyonu talimatlarına harfiyen uyacağını, aksi hallerde bu kanun ve talimatlar uyarınca cezaya maruz kalabileceğini kabul eder.