Kira Geliri Vergisi ödemelerinize ücretsiz 3 taksit, GarantiPay ile ödemelerde 4 taksit!

Kira Geliri Vergisi ödemelerinize ücretsiz 3 taksit, GarantiPay ile ödemelerde 4 taksit!

Bu kampanyanın süresi dolmuştur

Kampanya Geçerlilik tarihi: 1 Mart – 10 Nisan 2018

Sektör: Vergi

Marka: Diğer

Nasıl Kazanırım ?

gib.gov.tr’den kart bilgileri girilerek gerçekleştirilen Kira Geliri Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır. gib.gov.tr’den GarantiPay seçilerek BonusFlas’tan yapılan ödemelere ise 4 taksit fırsatı sunulacaktır.

Katılmak İçin

Katılım gerekmeden, kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

Diğer bilgiler

  • gib.gov.tr’den GarantiPay seçilerek BonusFlas’tan yapılan ödemelere ise 4 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilir.
  • 3 Taksit Kampanyasından; Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business, EASY, Filo Card, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kartlar, ING Bonus ticari kartlar, ABank Bonus ticari kart sahipleri yararlanabilir.
  • 4 Taksit Kampanyasından ise; GarantiPay ile ödeme yapılırken sadece Garanti Bankası kart sahipleri yararlanabilir.
  • GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx
  • BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay’le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerinde işlem esnasında tek çekim(peşin) olarak gerçekleştikten sonra kampanya şartlarını sağlayan ödemeler gün sonunda taksitlendirilecektir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile GarantiPay’i seçerek BonusFlaş üzerinden ödeme yapabilir ve 4 taksit fırsatından yararlanabilirler. Tüzel müşteriler için gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilen ödemelere ücretsiz 3 taksit sunulacaktır.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım