Otomatik Fatura Ödeme

American Express Card ile otomatik fatura talimatı verin, siz fatura takibinden kurtulurken tüm faturalarınız da zamanında ödensin!

Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu gibi faturalarınızın ödemesini American Express Card’ınızla Otomatik Ödeme Talimatı vererek yapabilirsiniz. Talimatlarınızı Garanti BBVA Şubeleri'nden, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATM ve Garanti BBVA Özel Bankacılık Hattı'ndan verebilirsiniz . Garanti BBVA Özel Bankacılık Hattı'ndan talimat vermek için 444 0 700’ü arayıp "otomatik ödeme talimatı" demeniz yeterli !

Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden aylık %1,89 faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.

Otomatik fatura talimatı için erken kapama taleplerinizi ekstre kesim tarihi öncesinde yapabilirsiniz.

Otomatik fatura ödeme işlemlerinizde borcunuzun tamamını erken ödeyebilirsiniz. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz indirimi yapılır. Erken ödeme için size en yakın Garanti BBVA Şubeleri veya 444 0 700 Garanti BBVA Özel Bankacılık Hattı kanallarından başvuruda bulunabilirsiniz.