Otomatik Fatura Ödeme Talimatlarınıza MR Puan Fırsatı!

 
 

 

Nasıl Kazanırım:

American Express kredi kartınız ile verilecek 2 yeni fatura talimatı için 60.000, 4 fatura talimatı için 135.000, 6 ve üzeri fatura talimatı için toplam 270.000 MR Puan kazanılacaktır.

American Express Business kredi kartınız ile verilecek 2 yeni fatura talimatı için 75.000 , 4 fatura talimatı için 150.000, 6 ve üzeri fatura talimatı için toplam 285.000 MR Puan kazanılacaktır.

Katılmak İçin:

Kampanyaya katılmak otomatik fatura talimatınızı tanımlatmadan önce ve American Express Business kartlarınız için RAHATLA yazıp, American Express bireysel kartlarınız için RAHAT yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir.

BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.

Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanyada bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği puan tutarı, American Express için 270.000 MR Puan ile, American Express Business için 285.000 MR Puan ile sınırlıdır.

Kampanya Başlangıç - Bitiş Tarihi

1 -31 Temmuz 2024

Kampanyaya Dahil Kartlar:

  • Kampanyaya American Express ve American Express Business kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.

Kampanya Dahil İşlem Tipleri:

  • Kampanya süresi içerisinde kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatı iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen otomatik bir talimatın sadece ödeme aracı değiştirilmelidir. İptal edilerek tanımlanırsa kampanya dışında kalır. Kampanya süresi dışında hesaptan verilmiş talimatlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilerek otomatik fatura ödeme talimatına çevrilirse kampanyaya dahil edilecektir.

Diğer Bilgiler:

  • Garanti BBVA kredi kartlarınız ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden akdi faiz oranında faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
  • Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.