American Express Platinum ve Metal The Platinum kartınıza özel global ayrıcalıkları keşfedin

Centurion Lounge Collection

Dünyanın bir çok yerinde Centurion® Lounge'lara ücretsiz giriş ayrıcalığı!

Havalimanında kalabalıklardan uzak bir vaha keşfedip ihtiyacınız olan molayı verebilmek için Centurion® Lounge'lara davetlisiniz!

Kampanyadan faydalanmak için Centurion® Lounge'ların bulunduğu havalimanlarında uçak biniş kartınız, pasaportunuz ve geçerli American Express kredi kartınız ile bulunmanız yeterlidir.

Centurion Lounge Collection
Booking.com

Booking.com üzerinden seçili otellerde American Express ile konaklama harcamalarınızda %12'ye varan indirim ayrıcalığı!

American Express'e özel açılan link üzerinden yapılan otel rezervasyonlarında %12'ye varan indirim ayrıcalığı!

Kampanyadan faydalanmak için https://experiences.global/tr/travel/booking linkine tıklayın. American Express kredi kartınızın ilk 6 hanesini girin. Seyahat etmek istediğiniz tarihleri ve destinasyonu girin. American Express kredi kartı ile ödemelerde indirim hakkı olan oteller etrafında sarı bir çerçeve ile ayrıştırılmış şekilde karşınızda belirecektir. Rezervasyon adımlarını American Express kredi kartınızı kullanarak devam ettirin. İndirim oda baz fiyatı üzerinden uygulanacaktır.

Booking.com
Rentalcars.com

Rentalcars.com üzerinden yapacağınız araç kiralamalarında 10%'a varan indirim ayrıcalığı!

American Express kredi kartı sahipleri için oluşturulmuş özel link üzerinden Rentalcars.com ile yapacağınız araç kiralamalarında 10%'a varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor! Promosyon kodu: promoamex10

Kampanyadan faydalanmak için https://experiencesbenefits.com/tr/travel/rentalcars linkine tıklayın. American Express kredi kartınızın ilk 6 hanesini girin. "Book Now" / "Rezervasyon Yap" alanına tıklayın. Araç seçiminizi yapın ve rezervasyon işleminize American Express kredi kartınızı kullanarak devam edin.

Rentalcars.com
Tablet Plus

2 yıllık ücretsiz Tablet Plus üyeliği!

American Express kredi kartınız ile 2 yıllık ücretsiz Tablet Plus üyeliği ve üyeliğin getirdiği tüm ayrıcalıklar seçili otellerde sizleri bekliyor.

Kampanyadan faydalanmak için https://experiencesbenefits.com/tr/travel/tablet linkine tıklayın. American Express kredi kartınızın ilk 6 hanesini girin. Tablet web sitesine American Express kredi kartınız ile kayıt olun. Kayıt işlemi başarıyla tamamlandığında bir konfirmasyon ekranı belirecek ve "hoşgeldiniz" e-maili gönderilecektir. Sonrasında otel rezervasyonunuzu Tablet Plus üzerinden gerçekleştirmek için TabletHotels.com web sitesine tıklayın veya Tablet iOS APP üzerinden sisteme e-mailiniz ile giriş yapın. Akabinde normal rezervasyon adımlarını takip edin.

Tüm global ayrıcalıklarınızı görmek için tıklayın.

Tablet Plus