Global Alışveriş Hizmetleri

Dünya markalarında eşsiz alışveriş ayrıcalıkları sizi bekliyor!

Ücretsiz bir yıllık Calm Premium kazanın!

Sakin uyku, meditasyon ve nefes egzersizleri için The Platinum Card’ınız ile 1 yıllık ücretsiz Calm Premium Üyeligi sizi bekliyor!

American Express Calm Premium Teklif Koşulları
Ücretsiz olarak bir yıllık Calm Premium ve bir sonraki yıl %50 indirim kazanın. Bu teklifi kullanmak için Calm Premium'a, uygun bir American Express kartı kullanarak en geç 31 Aralık 2020 tarihine kadar şu bağlantıyı kullanarak abone olmalısınız: calm.com/americanexpressglobal. Yalnızca bağlantı kullanılarak yapılan abonelikler uygundur. Kart başına bir ücretsiz abonelik sınırı vardır. Halihazırda bir Calm Premium aboneliğiniz varsa, bu teklifi almak için mevcut aboneliğinizi iptal etmelisiniz. Kampanyaya yalnızca The Platinum Card ve The Centurion Card dahildir.

calm
 

Otomatik Yenileme ve İptal
Calm Premium aboneliğiniz her yıl otomatik olarak yenilenecek ve American Express kartınızdan ücret alınacaktır. Yenilemek istemiyorsanız, Calm Premium aboneliğinizi abonelik sürenizin bitiminden en geç 24 saat önce iptal etmelisiniz.

Calm Premium Ücretleri
Mevcut Calm Premium Ücreti 199,99 TL'dir. Calm, abonelik ücretlerini istediği zaman değiştirebilir. Aboneliğinizin yenilenmesi sırasında, American Express Card'ınızdan o sırada geçerli olan abonelik ücretinin% 50'si ve sonraki tüm yenilemelerde tam ücret tahsil edilecektir.

Gizlilik Politikası
Kaydınızı yönetmek için kişisel bilgilerinizi ve her zaman olduğu gibi, kesinlikle American Express Çevrimiçi Gizlilik Beyanına uygun olarak işleyeceğiz. Calm, kişisel bilgilerinizi kendi Gizlilik Politikasına uygun olarak işleyecektir.

Calm Premium Hizmet Şartları
Calm, Calm.com, Inc (bağlı kuruluşları, bağlı kuruluşları ve hizmet sağlayıcıları) tarafından sağlanır. Calm hizmetlerine aboneliğiniz ve kullanımınız yalnızca Calm Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikası'na tabidir. American Express, Calm hizmetlerinin herhangi bir bölümünü sağlamaz ve bunlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Calm veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir şikayet veya iddia doğrudan Calm'a iletilmelidir.

Daha fazla bilgi
www.calm.com/support adresine gidin veya www.calm.com'da "SSS" öğesini tıklayın.

Saks 5th Ave

Fifth Avenue Club’da yer alan Saks Fifth Avenue’de eşsiz bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarın! Dünyanın önde gelen perakendecilerinden biri olan Saks, Amerikan ve uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarını bünyesinde barındırmasıyla biliniyor. Çanta, ayakkabı, mücevher, güzellik ve buna eklenen moda uzmanları ile rakiplerinden ayrılıyor.

 

The Platinum Card sahibi olarak, Saks Mağazaları’nda kendilerine özel kişiselleştirilmiş alışveriş deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz. Kartınız ile aşağıda belirtilen hizmetlerden seçilmiş lokasyonlardaki Saks mağazalarından randevu alarak yararlanabilirsiniz.

 • Size özel bir hoşgeldiniz hediyesi
 • Kişisel stilist hizmeti
 • Evinizde, otelinizde veya ofisinizde, moda uzmanları ve makyaj sanatçılarından oluşan bir takıma erişim
 • Cilt bakımı ve makyaj konusunda uzman kişilerden güzellik işlemleri
 • Talep olması durumunda hızlandırılmış terzi hizmeti
 • Mağazaların bulunduğu şehirlerdeki siparişlerde aynı gün kargo ve teslim
 • Ulıuslararası kargo
 • Yemek ve içecek menüsü
 • Birkaç dil konuşabilen moda danışmanları

Bu hizmetten faydalanmak için The Platinum Card sahiplerinin American Express Seyahat ve Concierge hattını araması gerekmektedir. 0212 310 23 15

*Bu hizmetin geçerli olduğu noktalar: Bal Harbour, Beverly Hills, Boca Raton, Boston, Chicago, Houston, Las Vegas, Miami, New York, Palm Beach, Palm Beach Gardens ve San Francisco

 • Kart sahibi Saks mağazası ile de hizmet detayını gözden geçirmeli ve herhangi bir eksepsiyon olup olmadığını kontrol etmelidir.
 • Hizmetten yararlanabilmek için The Platinum Card sahipleri kartlarıyla alışveriş yapmalı ve kartlarını mutlaka ilgili lokasyondaki mağazaya göstermelidirler.
 • Kart sahipleri hizmet konusunda bir problem yaşadıkları durumda Saks’la iletişime geçmelidir.
 • Tüm hizmetler müsaitliğe bağlı olarak değişmektedir.
 • Aynı gün yerel teslimat başvuruşları yalnızca yerel şehir adresleri için geçerlidir.
 • Değişiklikler olması durumunda, kart sahibi hizmetle ilgili detayları Saks’la gözden geçirmeli ve ödeme sırasında hizmet kullanımını teyit etmelidir.
 • Kişisel alışveriş hizmeti için 48 saat öncesinden rezervasyon yapılmalıdır.
 • Kişisel alışveriş hizmeti için 48 saat öncesinden rezervasyon yapılmalıdır.
 • Bu ayrıcalık 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Barneys New York

Barneys New York; Givenchy, Lanvin, Saint Laurent, Christian Louboutin, Isabel Marant ve Alexander Wang gibi dünyanın en iyi tasarımcılarından oluşan satış ağı ile tanınan, dünyanın en lüks mağazalarından birinde The Platinum Card ayrıcalıkları sizi bekliyor.

Barneys New York'un Madison Avenue'deki mağazası, The Platinum Card sahiplerine Manhattan içinde ücretsiz teslimat, ücretsiz tadilat, Barneys Kişisel Stilistlerine VIP erişim, özel dikim danışmanlığı, genel satıştan önce ön satışa erişim ve özel alışveriş için Barneys Çatı Katı Suitine giriş gibi ayrıcalıklar sunuyor.

 • The Platinum Card sahipleri, programa kabul edilip edilmediklerini belirlemek ve programa dahil olan veya program dışındaki ayrıcalıkları öğrenmek için mağazanın üst katındaki Barneys New York Concierge hizmetlerinden ayrıcalık hakkında bilgi alabilmektedir.
 • Bu ücretsiz bir ayrıcalıktır. The Platinum Card sahipleri için geçerlidir. The Platinum Cardlarını veya geçerli çekini, mağazanın üst katındaki Barneys New York concierge hizmetlerine göstererek veya American Express concierge hizmetleri aracılığıyla ön rezervasyon yaparak ayrıcalıktan faydalanabileceklerini kanıtlamalıdır. Tüm satın alımlar geçerli bir The Platinum Card ile yapılmalıdır.
 • Kişisel alışveriş uzmanı ayarlamak veya kişisel alışveriş süitine girmek için lütfen ön rezervasyon için concierge masasını arayın. Yerel teslimat, terzilik ve ön satış ayrıcalıkları için ana katın ön bölümündeki concierge masasına kartınızı göstermeniz yeterlidir.
 • The Platinum Card sahipleri, ayrıcalıktan faydalanma konusunda yaşadıkları sorunlar veya şikayetleri ile ilgili olarak Barneys New York ile iletişime geçmelidir.
 • Ayrıcalıklar müsaitlik durumuna göre sağlanır.
 • The Platinum Card sahipleri, mağazanın açık olduğu saatleri kontrol etmeli ve programa katılan tek mağazanın New York Madison Avenue'daki büyük Barneys New York mağazasının olduğunu unutmamalıdır.
 • Kişisel alışveriş ayrıcalığı, The Platinum Card'ınız için The Platinum Card sahiplerine yönelik concierge hizmetleri üzerinden ayarlanmalı ve rezervasyon en az 48 saat önceden yapılmalıdır.
 • Bu ayrıcalık 28 Şubat 2018 tarihine kadar sunulmaktadır.
 • Kişisel alışveriş uzmanıyla geçirilebilecek süre esnektir ve Barneys New York ve The Platinum Card sahibi arasında rezervasyon yapıldığında belirlenecektir.
 • Ücretsiz teslimat, Manhattan içine Pazartesi'den Cuma'ya kadardır; aynı gün teslimat akşam 6'dan önce yapılır; akşam 6'dan sonraki teslimattan ertesi gün yapılır. Cumartesi teslimatlar, aynı gün öğleden sonra 5'ten önce yapılır; 5'ten sonraki teslimatlar ertesi gün yapılır. Centurion Card sahibi, teslimat koşullarını satıcıdan öğrenmelidir.
 • Basit terzilik istekleri 48 saat içinde tamamlanır, karmaşık terzilik istekleri ise 10 iş günü sürebilir. Eğer tadilatta bir sorun çıkarsa, ürünün geri ödemesi yapılır veya mağaza kredisi sağlanır.
 • Centurion Card sahipleri, ön satış olup olmadığını mağazanın ana katındaki Barneys New York concierge hizmetlerinden kontrol etmelidir. İndirimli satış tipik olarak Kasım sonunda ve Mayıs sonunda olmak üzere yılda iki kez gerçekleşir ve satış ürünlerine, satıştan 5-7 gün önce erişim imkanı sağlanır. Ürünler, satın alım esnasında belirlenir ve ürün satış başlayana kadar tutulur. Satışlar başladığında Centurion Card sahipleri ürünleri alabilir.

Matchesfashion.com

Matchesfashion.com kendini kanıtlamış veya gelecek vaat eden tasarımcıların en göze çarpan kreasyonlarını sunan, erkeklere ve kadınlara yönelik lüks alışveriş bölgesidir.

Lüks moda alanındaki 20 yılı aşkın deneyimi ve Londra’nın Notting Hill, Richmond, Wimbledon, Mayfair ve Marylebone gibi bölgelerinde 5 güzel mağazasıyla Matchesfashion.com, sunduğu rakipsiz müşteri hizmetlerinin gururunu yaşıyor. Uzman stilist danışmanlığı ve şiparişe özel ürün önerileri sunan moda ekibi MyStylist’ten online olarak, özel alışveriş merkezindeki mağazalardan veya kişiye özel ofis olan No: 23'e giderek faydalanabilirsiniz.

Matchesfashion.com’a nasıl ulaşırsanız ulaşın, satın aldığınız ürünler özel mermer kaplama kutusunda ve özenle paketlenmiş bir şekilde size ulaşıyor. Saint Laurent’den Lanvin, Valentino ve Dolce & Gabbana’ya kadar 400’den fazla en iyi tasarımcıyı Matchesfashion.com’da keşfedebilirsiniz.

Matchesfashion.com, The Platinum Card Card sahiplerine mağazadan yapılan alımlarda ücretsiz yerel teslimat, çevrimiçi alımlarda ücretsiz uluslararası teslimat, mağaza içerisinde ücretsiz terzilik, kişisel alışveriş uzmanlarına öncelikli erişim, Style Report Magazine alma seçeneği, hem Londra mağazalarında hem de dünyanın seçkin şehirlerinde özel etkinliklere davetiye sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

 • Kişisel alışveriş ve çalışma saatleri dışında/özel alışveriş için rezervasyon yaptırmak için Seyahat ve Concierge Hattı (0212 310 2315) ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer ayrıcalıklardan faydalanmak için mağazada kartınızı gösterin veya www.matchesfashion.com/amex-network adresinden çevrimiçi kayıt olunuz.
 • The Platinum Card sahipleri, programdan yararlanabileceklerini teyit etmek ve programa dahil olan ve program dışında olan ayrıcalıkları öğrenmek için Matchesfashion.com'dan bilgi almalıdır.
 • Bu ücretsiz bir ayrıcalıktır. The Platinum Card sahipleri, American Express tarafından verilen link üzerinden çevrimiçi kayıt olarak veya mağazada The Platinum Card'ını göstererek veya Seyahat ve Concierge Hattı (0212 310 2315) üzerinden ön rezervasyon yaparak programa katıldıklarını kanıtlamalıdır. Tüm satın alımlar geçerli bir The Platinum Card ile yapılmalıdır.
 • The Platinum Card sahipleri, ayrıcalıktan faydalanma ile ilgili sorunlarda veya şikayetlerinde Matchesfashion.com ile iletişime geçmelidir.
 • Ayrıcalıklar müsaitlik durumuna göre sağlanır.
 • The Platinum Card sahipleri, mağaza içindeki ayrıcalıklar için mağazaların çalışma saatlerini ve programa katılan mağazaları kontrol etmelidir.
 • Ücretsiz sevkiyat sadece standart sevkiyat ile yapılır ve İngiltere'deki Centurion Card sahipleri için geçerli değildir.
 • The Platinum Card sahipleri, online bir işlem yapmadan önce Matchesfashion.com'un sevkiyat politikasını kontrol etmelidir.
 • The Platinum Card sahipleri hatasından dolayı (işletme aksini belirtmediği sürece) teslimat gerçekleşmezse, ek ücretler (eğer mevcutsa) Centurion Card sahibi tarafından ödenecektir.
 • Ücretsiz terzilik hizmeti, kotlar ve indirimli ürünler hariç olmak üzere mağazadan yapılan alımlar için geçerlidir.
 • Kişisel alışveriş uzmanıyla geçirilebilecek süre esnektir ve Matchesfashion.com ve Centurion Card sahibi arasında rezervasyon yapıldığında belirlenecektir.
 • Ek ayrıcalıklar sadece mağazada sağlanabilmektedir ve bunlar Matchesfashion.com tarafından belirtilecektir.
 • Bu ayrıcalık 20 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Etkinlik rezervasyonları, Centurion Seyahat ve Concierge Hattı (0212 310 2313) aracılığıyla yapılmalıdır.
 • American Express Shopping Night Times, Matchesfashion.com tarafından organize edilir ve The Platinum Card sahipleri, programa katılan mağazalar ve ulaşım bilgileri için Matchesfashion.com'deki duyuruları kontrol etmelidir.
 • Özel alışveriş için, çalışma saatleri müsaitlik durumuna göre belirlenir ve gruplar için geçerli değildir. Matchesfashion.com, kararlaştırılan süreden 15 dakika geçtikten sonra beklemeyecektir.
 • Çevrimiçi yapılan işlem başına sadece bir kod kullanılabilir.

Key To Madison Avenue

New York'un Madison Avenue caddesi, Asprey, Badgley Mischka, Bally, Belstaff, Chopard, David Yurman, Dolce & Gabbana, Etro, Georg Jensen, Giorgio Armani, Max Mara, Pratesi, Vilebrequin ve daha birçok öncü mağazayı içeren, Kuzey Amerika'nın en büyük lüks alışveriş yeri olarak öne çıkıyor.

The Key to Madison Avenue ayrıcalığı, size dünyanın en lüks markalarının moda ürünlerine, güzel saatlerine ve takılarına özel erişim olanağı ve aynı zamanda otellerin, spaların, restoranların ve sanat galerilerinin özel VIP tekliflerinden faydalanma olanağı sunuyor.

Ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için :

 • www.keytomadisonavenue.com adresine giriniz.
 • Özel VIP teklifleri görmek için lüks ortaklarımızdan oluşan büyük listeye tıklayınız.
 • Her mağazada özel ayrıcalıklardan faydalanmak için doğrudan web sitesinden 'Key to Madison Avenue' çekini indiriniz.
 • Bir çek, birden fazla özel teklif için kullanılabilir ve birden fazla ziyaretinizde ve birden fazla butik mağazada geçerlidir.
 • The Platinum Card sahipleri, programa katılan mağazalarda geçerli bir hediye çeki göstererek programa dahil olduklarını kanıtlamalıdır. Tüm satın alımlar Key to Madison Avenue hediye çeki ile birlikte The Platinum Card kullanılarak yapılmalıdır.
 • Bir çek, birden fazla özel teklif için kullanılabilir ve birden fazla ziyaretinizde ve birden fazla butik mağazada geçerlidir.
 • Ayrıcalık satış anında sağlanır ve devredilemez.
 • Tüm şikayetlerde veya sorunlarda Madison Avenue BID ile iletişime geçilecektir.
 • Ayrıcalıklar, satışı yapan mağazanın kendine ait şartlarına ve koşullarına tabidir.
 • Şüpheye mahal vermemek adına; American Express, websitesinde yer alan veya bahsi geçen tekliflerin, ürünlerin, eşyaların ve/veya hizmetlerin sağlanmasından ve/veya sunulmasından sorumlu değildir. Tüm sorunlar, şikayetler veya sorular doğrudan kart kullanıcısı tarafından perakendeciye veya üreticiye iletilmelidir. The Platinum Card sahibi, American Express'in yasadışı, rahatsız edici veya yasak olan veya bu Anlaşmayı başka bir şekilde ihlal edebilecek eşyalar veya hizmetler dahil olmak üzere websitesinde yer alan veya bahsi geçen eşyalar, ürünler ve/veya hizmetlerden sorumlu olmadığını ve The Platinum Card sahibine karşı bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul eder.
 • Madison Avenue BID, American Express, NYC & Company, Brand USA, ABD Ticaret Bakanlığı ya da üçüncü şahıs hizmet sağlayıcıları, Key to Madison Avenue Web Sitesi veya Programında yer alan, bahsi geçen veya satılan eşyalar, ürünler ve/veya hizmetlerle ilgili herhangi bir garanti vermemektedir. Detaylı bilgi için lütfen http://www.keytomadisonavenue.com/terms.html adresini ziyaret edin.
 • Teklifler/Mağazalar muhtelif zamanlarda değişiklik gösterebilir. Programa katılan mağazalar ve teklifler hakkında en güncel bilgileri almak için lütfen http://www.keytomadisonavenue.com/premium adresini ziyaret edilmelidir.