American Express Card®

American Express Card sadece size özel indirimlere ve ayrıcalıklara ulaşmanızı sağlar.

HEMEN BAŞVUR

American Express Card Ayrıcalıkları

 

American Express® Selects

Selects üyesi restoranlarda %10, otel, spa, araç/yat kiralama vediğer mağazalarda ise %20 - %10 arasından değişen indirim yapılır. American Express Select üyesi restoranlardaki %10 indiriminiz ve diğer Selects mağazalarındaki indirimleriniz kartınıza anında, otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama, golf resortlarında ve diğer noktalarda ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız indirimli fiyatlarla ağırlanmanız için yeterlidir.

Selects Program Üyeleri'nde %20-%10 arasında değişen indirim oranlarından asıl ve ek kartlarınızla aylık maksimum 3.000 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Ekstrede İndirim

Tüm yurt içi ve yurt dışı restoran ve otel harcamalarınızdan ekstrenizde %5'e varan indirim yapılır. Bir ekstre döneminde Selects programı hariç restoran ve otel harcamalarından ayda 300 TL, yılda 3600 TL değerinde indirim kazanılabilir.

Tüm Restoran harcamalarında:% 5 İndirim
Tüm Otel harcamalarında:% 3 İndirim

American Express® Membership Rewards

Harcamalarınızdan her 1 TL karşılığında 1 Membership Rewards puan kazanırsınız. American Express program ortaklarında ekstra puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz Membership Rewards puanlarınız ile uçak biletinden, araç kiralamaya, çiçek ve pasta gönderiminden, bilet alımına kadar bir çok hizmetten American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak puanlarınız karşılığı faydalanabilirsiniz. Ayrıca teknolojiden, giyime, konaklamadan, akşam yemeğine kadar değişen çeşitli ürün ve hizmetlere Online Hediye Kataloğu'dan, puanlarınız karşılığında sahip olabilirsiniz.

Seçkin Markalarda Taksit

Tüm American Express Program Ortakları'ndaki alışverişlerinizde taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz.

 
 

Concierge ve Seyahat Hizmetleri

American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak dilerseniz Amerika otelinizi organize edebilir, uçak bileti alabilir ve transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Dilerseniz de konser bileti ve çok yakındaki futbol maçına bilet aldırabilirsiniz. Tek bir numaradan tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız.

Shopbyamex

American Express’e özel ShopbyAmex websitesi sayesinde Amerika’dan hızlı ve kolay alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti gerektirmeden Amerika’dan dilediğiniz tüm sitelerden alışveriş yapabilir; ShopbyAmex.com’da paketlerinizi takip ederek 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’ye teslimini sağlayabilirsiniz.

Alışverişe başlamak için www.shopbyamex.com

Burası ayrıcalıklar dünyası

American Express Card, dünyanın her yerinde, her zaman sizinle!

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Membership Rewards

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım