American Express Gold Card®

American Express Gold Card sadece size özel indirimlere, ayrıcalıklara, seyahat ve concierge hizmetlerine ulaşmanızı sağlar.

HEMEN BAŞVUR

American Express Gold Card Ayrıcalıkları

 

American Express® Selects

Selects üyesi restoranlarda %15, otel, spa, araç/yat kiralama, mücevher ve diğer mağazalarda ise %20'ye varan indirim kazanırsınız. American Express Select üyesi restoranlardaki %15 indiriminiz ve diğer Selects mağazalarındaki indirimleriniz kartınıza anında, otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama ve golf resortlarında ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız indirimli fiyatlarla ağırlanmanız için yeterlidir.

Bir takvim yılında Selects program ortaklarından 10.000 TL değerinde indirim kazanılabilmektedir.

Ekstrede İndirim

Tüm yurt içi ve yurt dışı restoran ve otel harcamalarınızdan ekstrenizde %5'e varan indirim yapılır. Bir ekstre döneminde Selects programı hariç restoran ve otel harcamalarından ayda 200 TL, yılda toplam 2.400 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Tüm Restoran harcamalarında:% 5 İndirim
Tüm Otel harcamalarında:% 3 İndirim

American Express® Membership Rewards

American Express Gold Card ile Yurt içi ve yurt dışındaki tüm seyahat harcamaları (otel, hava yolu, seyahat acentesi) ve yurt dışındaki tüm sektör harcamalarında 1 TL harcama karşılığında ekstrede 10 Membership Rewards puan kazanırsınız. Diğer harcamalarınızdan her 1 TL karşılığında 1 Membership Rewards puan kazanırsınız. Ayrıca American Express program ortaklarında ekstra puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz Membership Rewards puanlarınız ile uçak biletinden, araç kiralamaya, çiçek ve pasta gönderiminden, bilet alımına kadar bir çok hizmetten American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak puanlarınız karşılığı faydalanabilirsiniz. Ayrıca teknolojiden, giyime, konaklamadan, akşam yemeğine kadar değişen çeşitli ürün ve hizmetlere Online Hediye Kataloğu'dan, puanlarınız karşılığında sahip olabilirsiniz.

Seçkin Markalarda Taksit

Tüm American Express Program Ortakları'ndaki alışverişlerinizde taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz.

 
 

Concierge ve Seyahat Hizmetleri

American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak dilerseniz size özel Afrika safari seyahatinizi organize edebilir, uçak bileti alabilir ve transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Dilerseniz de müzikal bileti ve çok yakındaki futbol maçına bilet aldırabilirsiniz. Ayrıca başınıza gelebilecek her türlü aksilik için araç, yol, ev yardım hizmeti almak üzere arayabilirsiniz. Tek bir numaradan tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız.

Havaalanı Lounge Hizmeti

American Express Gold Card’ınız ile biletlerinizin sınıfı dikkate alınmaksızın dünyada 700'den fazla havalimanı lounge'ndan yaralanabilirsiniz. American Express Gold Card için 140 TL yerine sadece 70 TL'ye sınırsız sayıda girebilecektir. American Express Gold Card sahibi ile beraber seyahat eden ilk misafiriniz için 70 TL, diğer misafirleriniz için 140 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Sigorta

Dünyanın her yerinde 30.000 Euro'ya varan Yurt Dışı Seyahat Sigortası ile American Express Gold Card güvencesindesiniz. Bu sigorta kapsamında; seyahat iptali, ferdi kaza, acil tıbbi harcamalar, gecikmeli kalkış ve bagaj gecikmesi karşısında güvendesiniz. Ayrıca schengen vizesi için gerekli olan seyahat sigortası için de ayrıca bir işlem yaptırmanıza gerek kalmaz. Hiç bir sağlık sigortasının kapsamadığı kayak sigortası ile kış tatillerinizde de güvendesiniz. Yurt içi ve yurt dışında kartınızla satın aldığınız eşyalar yüksek teminatlarla kaybolma, çalınma veya zarar görme durumunda güvence altında.

SOS Hizmetleri

Acil durumlarda Araç Yardımı, Ev Yardımı, Sağlık Destek ve Telefon Numarası Bilgi Hattı gibi SOS hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Shopbyamex

American Express’e özel ShopbyAmex websitesi sayesinde Amerika’dan hızlı ve kolay alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti gerektirmeden Amerika’dan dilediğiniz tüm sitelerden alışveriş yapabilir; ShopbyAmex.com’da paketlerinizi takip ederek 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’ye teslimini sağlayabilirsiniz. Alışverişe başlamak için www.shopbyamex.com

Burası ayrıcalıklar dünyası

American Express Card, dünyanın her yerinde, her zaman sizinle!

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Membership Rewards

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım