The Platinum Card®

The Platinum Card sadece size özel indirimlere, ayrıcalıklara, seyahat ve concierge hizmetlerine en üst düzeyde ulaşmanızı sağlar.

HEMEN BAŞVUR

The Platinum Card Ayrıcalıkları

 

American Express® Selects

Selects üyesi restoranlarda %20, otel, spa, araç/yat kiralama, mücevher ve diğer mağazalarda ise %20- %10 arasında değişen indirim yapılır. American Express Selects üyesi restoranlardaki %20 indiriminiz ve diğer Selects mağazalarındaki indirimleriniz kartınıza anında, otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama ve golf resortlarında ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız indirimli fiyatlarla ağırlanmanız için yeterlidir.

Bir takvim yılında Selects Program Ortaklarından 10.000 TL değerinde indirim kazanılabilmektedir.

Ekstrede İndirim

Tüm yurt içi ve yurt dışı restoran ve otel harcamalarınızdan ekstrenizde %5'e varan indirim yapılır. Bir ekstre döneminde Selects Programı hariç restoran ve otel harcamalarından ayda 250 TL, yılda toplam 3.000 TL değerinde indirim kazanılabilir.

Tüm Restoran harcamalarında: % 5 İndirim
Tüm Otel harcamalarında: % 3 İndirim

American Express® Membership Rewards

Harcamalarınızdan her 1 TL karşılığında 1 Membership Rewards puan kazanırsınız.American Express Program Ortaklarında ekstra puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz Membership Rewards puanlarınız ile uçak biletinden, araç kiralamaya, çiçek ve pasta gönderiminden bilet alımına kadar bir çok hizmetten American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak puanlarınız karşılığı faydalanabilirsiniz. Ayrıca teknolojiden giyime, konaklamadan akşam yemeğine kadar değişen çeşitli ürün ve hizmetlere Online Hediye Kataloğun'dan, puanlarınız karşılığında sahip olabilirsiniz.

Seçkin Markalarda Taksit ve Özel Alışveriş Ayrıcalıkları

Tüm American Express Program Ortakları'ndaki alışverişlerinizde taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Platinum Card'a özel ayrıcalıklar sunan seçkin markalarda ise mağaza kapanış saatlerinden sonra alışveriş, randevu ile özel sunum, alışveriş sırasında çeşitli ikramlar ve hediyeler, özel koleksiyon tanıtımlarına davetiye, indirim sezonlarının önceden bilgilendirilmesi gibi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 
 

The Platinum Concierge ve Seyahat Hizmetleri

American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak dilerseniz sadece gideceğiniz yer ile ilgili öneriler ister ya da size özel Afrika safari seyahatinizi organize edebilir, uçak bileti alabilir ve transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Dilerseniz de müzikal bileti ve en yakın Formula 1 Grand Prix için bilet aldırabilirsiniz. Ayrıca başınıza gelebilecek her türlü aksilik için araç, yol, ev yardım hizmeti almak üzere arayabilirsiniz. Tek bir numaradan tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız. Ayrıca sadece Platinum Card sahiplerinin faydalanabildiği Fine Hotels & Resorts programlarının ayrıcalıklarından faydalanır, Hertz araç kiralama, Hilton otelleri ve Carlson grup otellerinin çok özel üyeliklerine hiçbir koşul aranmaksızın sahip olursunuz.

Havaalanı Lounge Hizmeti

The Platinum Card’ınız ile biletlerinizin sınıfı dikkate alınmaksızın dünyada 700’den fazla havalimanı lounge’ından ayda 2 defa kendiniz için ücretsiz, sizinle seyahat eden ilk misafiriniz için 70 TL, diğer misafirleriniz için 140 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Sigorta

Dünyanın her yerinde Yurt Dışı Seyahat Sigortası ile The Platinum Card güvencesindesiniz. Sigorta kapsamında; seyahat iptali, ferdi kaza, acil tıbbi harcamalar, üçüncü şahıslara zarar vermeniz durumunda, para kaybı, gecikmeli kalkış, bagaj gecikmesi ya da bagaj kaybı karşısında güvendesiniz. Ayrıca schengen vizesi için gerekli olan seyahat sigortası için de ayrıca bir işlem yaptırmanıza gerek kalmaz. Hiç bir sağlık sigortasının kapsamadığı kayak sigortası ile kış tatillerinizde de güvendesiniz. Yurt içi ve yurt dışında kartınızla satın aldığınız eşyalar yüksek teminatlarla kaybolma, çalınma veya zarar görme durumunda güvence altında. Araç kiralama sırasında aracınıza sigorta yapmanıza gerek kalmaz. The Platinum Card ile araç kiralamalarınızda sigortalısınız.

Asistan

Acil durumlarda Araç Yardımı, Ev Yardımı, Sağlık Destek ve Telefon Numarası Bilgi Hattı gibi SOS hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Platinum Dergi Gönderimleri

The Platinium Card’a özel olarak hazırlanan ve 3 ayda bir yayımlanacak Curated Magazine ile seyahat, mimari, moda ve teknolojinin, lüks ve estetik ile harmanlandığı bir dünyayı sizlere sunuyoruz. The Platinum Card’ını aktif olarak kullanan müşterilere ücretsiz gönderilir, kart sahiplerinin adreslerine teslim edilir.

Shopbyamex

American Express’e özel ShopbyAmex web sitesi sayesinde Amerika’dan hızlı ve kolay alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti gerektirmeden Amerika’dan dilediğiniz tüm sitelerden alışveriş yapabilir; ShopbyAmex.com’da paketlerinizi takip ederek 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’ye teslimini sağlayabilirsiniz.

Alışverişe başlamak için www.shopbyamex.com

Burası ayrıcalıklar dünyası

American Express Card, dünyanın her yerinde, her zaman sizinle!

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Kredi Kartı Başvurusu için Sizi Arayalım