American Express Corporate Card®

Tüm dünyada iş hayatınızı kolaylaştıracak ayrıcalıklar sizinle.

American Express Corporate Card Ayrıcalıkları

 

American Express Corporate, kurumsal şirketlerin seyahat-konaklama, temsil-ağırlama ve diğer tüm şirket harcamaları için kullanabileceği ayrıcalıklı kredi kartıdır.

En önemli özelliklerinden biri, Türkiye'de de faaliyet gösteren ve American Express ile global anlaşması bulunan çok uluslu şirketlere American Express tarafından çeşitli yönetim raporları sunulabilmektedir. @WORK raporlamalarında, hiyerarşik kart yapısı üzerinden raporlar sunulmaktadır. Bu raporlar, şirketlerin global merkezlerinin erişiminde ve yetkisinde bulunmaktadır. Şirketin Global Genel Merkezi, tüm dünyadaki kartlı kullanım faaliyetlerini bu platform üzerinden takip edebilmekte, operasyonel ve finansal tasarruf sağlayabilmektedir.

American Express® Membership Rewards

American Express Corporate ile yaptığınız her 1 TL'lik harcama karşılığında 1 Membership Rewards puan kazandırsınız.Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online Hediye kataloğunda sizi bekleyen çok özel hediyeleri alabilir veya American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'den alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

American Express® Selects

American Express Corporate ile tüm Türkiye'deki Selects üyesi restoranlarda %10, otel, spa, araç/yat kiralama, mücevher ve diğer mağazalarda ise %20'ye varan indirimden yararlanabilirsiniz. American Express Select üyesi restoranlardaki %10 indiriminiz ve diğer Selects mağazalarındaki indirimleriniz kartınıza anında, otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama ve golf resortlarında ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız indirimli fiyatlarla ağırlanmanız için yeterlidir.

Seçkin Markalarda Taksit

Tüm American Express Program Ortakları'ndaki alışverişlerinizde taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz.

 
 

Concierge ve Seyahat Hizmetleri

American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak dilerseniz size özel Afrika safari seyahatinizi organize edebilir, uçak bileti alabilir ve transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Dilerseniz de müzikal bileti ve çok yakındaki futbol maçına bilet aldırabilirsiniz. Ayrıca başınıza gelebilecek her türlü aksilik için araç, yol, ev yardım hizmeti almak üzere arayabilirsiniz. Tek bir numaradan tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız.

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Dünyanın her yerinde 30.000 Euro'ya varan Yurt Dışı Seyahat Sigortası ile American Express Corporate ile güvencesindesiniz. Bu sigorta kapsamında; seyahat iptali, ferdi kaza, acil tıbbi harcamalar, gecikmeli kalkış ve bagaj gecikmesi karşısında güvendesiniz. Ayrıca Schengen vizesi için gerekli olan seyahat sigortası için de ayrıca bir işlem yaptırmanıza gerek kalmaz. Hiç bir sağlık sigortasının kapsamadığı kayak sigortası ile kış tatillerinizde de güvendesiniz. Yurt içi ve yurt dışında kartınızla satın aldığınız eşyalar yüksek teminatlarla kaybolma, çalınma veya zarar görme durumunda güvence altında.

SOS Hizmetleri

Acil durumlarda Araç Yardımı, Ev Yardımı, Sağlık Destek ve Telefon Numarası Bilgi Hattı gibi SOS hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Shopbyamex

American Express’e özel ShopbyAmex websitesi sayesinde Amerika’dan hızlı ve kolay alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti gerektirmeden Amerika’dan dilediğiniz tüm sitelerden alışveriş yapabilir; ShopbyAmex.com’da paketlerinizi takip ederek 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’ye teslimini sağlayabilirsiniz. Alışverişe başlamak için www.shopbyamex.com

Burası ayrıcalıklar dünyası

American Express Card, dünyanın her yerinde, her zaman sizinle!

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi