American Express Corporate Gold Card®

Tüm dünyada iş hayatınızı kolaylaştıracak ayrıcalıkların kapısını American Express Corporate Gold ile aralayın.

American Express Corporate Gold Card Ayrıcalıkları

 

American Express Corporate Gold, kurumsal şirketlerin seyahat-konaklama, temsil-ağırlama ve diğer tüm şirket harcamaları için kullanabileceği ayrıcalıklı kredi kartıdır.

En önemli özelliklerinden biri, Türkiye'de de faaliyet gösteren ve American Express ile global anlaşması bulunan çok uluslu şirketlere American Express tarafından çeşitli yönetim raporları sunulabilmektedir. @WORK raporlamalarında, hiyerarşik kart yapısı üzerinden raporlar sunulmaktadır. Bu raporlar, şirketlerin global merkezlerinin erişiminde ve yetkisinde bulunmaktadır. Şirketin Global Genel Merkezi, tüm dünyadaki kartlı kullanım faaliyetlerini bu platform üzerinden takip edebilmekte, operasyonel ve finansal tasarruf sağlayabilmektedir.

American Express® Membership Rewards

American Express Corporate Gold ile yaptığınız her 1 TL'lik harcama karşılığında 1 Membership Rewards puan kazandırsınız.Kazandığınız Membership Rewards puanlarınız ile Online Hediye kataloğunda sizi bekleyen çok özel hediyeleri alabilir veya American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'den alacağınız tüm hizmetlerin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekstrede İndirim

American Express Corporate Gold ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm otel harcamalarınızda %3, tüm restoran harcamalarınızda %5 oranında indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Kazandığınız indirimler, harcama tarihini takip eden ilk hesap özetine yansıtılacaktır. Yurt dışı restoran ve otel indirimleriniz TL hesap özetinize yansımaktadır.

Bir hesap kesim döneminde kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 250 TL'dir.

American Express® Selects

American Express Corporate Gold ile tüm Türkiye'deki Selects üyesi restoranlarda %15, otel, spa, araç/yat kiralama, mücevher ve diğer mağazalarda ise %20'ye varan indirimden yararlanabilirsiniz. American Express Select üyesi restoranlardaki %10 indiriminiz ve diğer Selects mağazalarındaki indirimleriniz kartınıza anında, otomatik olarak yansır. Otel, spa, araç/yat kiralama ve golf resortlarında ise rezervasyonunuzu American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15 üzerinden yaptırmanız indirimli fiyatlarla ağırlanmanız için yeterlidir.

Selects Program Üyeleri'nde %20-%10 arasında değişen indirim oranlarından asıl ve ek kartlarınızla aylık maksimum 3.000 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz.

Seçkin Markalarda Taksit

Tüm American Express Program Ortakları'ndaki alışverişlerinizde taksit kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Concierge ve Seyahat Hizmetleri

American Express Seyahat ve Concierge Hattı: 0212 310 23 15'i arayarak dilerseniz size özel Afrika safari seyahatinizi organize edebilir, uçak bileti alabilir ve transfer hizmeti isteyebilirsiniz. Dilerseniz de müzikal bileti ve çok yakındaki futbol maçına bilet aldırabilirsiniz. Ayrıca başınıza gelebilecek her türlü aksilik için araç, yol, ev yardım hizmeti almak üzere arayabilirsiniz. Tek bir numaradan tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim etmenin rahatlığını yaşarsınız.

SOS Hizmetleri

Acil durumlarda Araç Yardımı, Ev Yardımı, Sağlık Destek ve Telefon Numarası Bilgi Hattı gibi SOS hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Shopbyamex

American Express'e özel ShopbyAmex websitesi sayesinde Amerika'dan hızlı ve kolay alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti gerektirmeden Amerika'dan dilediğiniz tüm sitelerden alışveriş yapabilir; ShopbyAmex.com'da paketlerinizi takip ederek 2-3 iş günü içerisinde Türkiye'ye teslimini sağlayabilirsiniz. Alışverişe başlamak için www.shopbyamex.com

Burası ayrıcalıklar dünyası

American Express Card, dünyanın her yerinde, her zaman sizinle!

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi

Restoran, otel ve diğer program
ortaklarında %20-%10 indirim.

Detaylı Bilgi